O NAS

Najbardziej lubiane kosmetyki hotelowe w Europie są już dostępne w Polsce! Oczaruj gości zapachem, najwyższą jakością i naturalnym składem wysokiej klasy żele pod prysznic, mydeł, szamponów i balsamów. Zyskaj dostęp do kosmetyków hotelowych, dzięki którym łatwo podniesiesz standard hotelu.

czytaj całość »
DLACZEGO WARTO MIEĆ DOBRE KOSMETYKI HOTELOWE ?

Podnieś standard swojego hotelu! Wywołaj uśmiech na twarzach swoich gości! Jak to zrobić? Wzbogać ofertę obiektu o mini kosmetyki, które sprawią, że kąpiel lub prysznic staną się prawdziwą przyjemnością. Poznaj produkty ALDA, które zachwycają designem i pięknymi zapachami, a do tego niewiele kosztują. Naprawdę warto.

czytaj całość »
Najpopularniejsze portale rezerwacyjne w Polsce

Najbardziej popularne portale rezerwacyjne w Polsce oraz systemy Chanel manager

Portale rezerwacyjne oraz systemy do zarządzania rezerwacjami stały się nieodłącznym narzędziem sprzedaży w hotelach i innych obiektach turystycznych. To na portalach goście znajdują odpowiedni obiekt dla siebie korzystając z własnych kryteriów i oczekiwań. Natomiast popularnym połączeniem pomiędzy hotelem a portalami są systemy Chanel manager.

czytaj całość »
Nasz klient – nasz pan. Co robić gdy klient wybrzydza?

Nasz klient nasz pan. Co robić gdy klient wybrzydza?

5 sztuczek na poradzenie sobie z trudnym klientem.

Na pewno każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał do czynienia z nieuprzejmym klientem. Czy to gorszy dzień, czy naturalnie trudny charakter, dawały o sobie znać. Mimo wszystko jakikolwiek klient by nie był, jesteśmy nauczeni trzymać swoje emocje na wodzy i odpłacać się uprzejmością za wszelkie obelgi. Doskonale wiemy, że jeśli będziemy chcieli również być niemiłym dla naszego klienta, to łatwo go stracimy. Niemniej jednak udawanie uprzejmego, gdy ktoś nas obraża nie jest łatwe. Jak możemy sobie z tym poradzić?

czytaj całość »
Chcesz by Twój obiekt miał wielu gości? Najpierw rozgość ich na Facebooku!

W dzisiejszym świecie, reklama bombarduje nas z każdej strony.

Nic dziwnego, że ludzie mają jej dosyć i stronią od niej jak tylko mogą.

Jak więc docierać do swoich potencjalnych klientów, aby nie czuli że reklama ich atakuje i narusza ich strefę komfortu? Tutaj na uwagę zasługują social media, z których na co dzień korzysta mnóstwo ludzi, a głównie kanał, jakim jest facebook, który jest jednym z najbardziej popularnych środków informowania na temat własnej działalności różnych firm. To on stwarza możliwości szybkiego i skutecznego rozprzestrzeniania się komunikatów wśród osób zainteresowanych tym co oferujemy.

czytaj całość »
Marka – jedno słowo, wiele zysków!

Marka to nie tylko sama nazwa, czy logo, ale wszystko z czym kojarzy się nasz „produkt”.

Marka to właściwie wartość niematerialna, która żyje w przekonaniach klientów. Jednak jej znaczenie jest tak ogromne, że kłamstwem byłoby powiedzenie, iż jest tylko jedną z części składowych marketingu. Marka to główny czynnik, od którego zależy powodzenie konkretnego biznesu. To wokół niej kręci się cały marketing.

czytaj całość »
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sonda
Prosimy o odpowiedź na temat naszych produktów i usług
Myślisz, że w którym mieście kosmetyki hotelowe są najwyższej jakości?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl